XVIII Republičko takmičenje - elektrotehnika

REPUBLIČKO TAKMIČENjE ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA
(spisak škola učesnica sa brojem učenika)
R.B. Škola Mesto OET1 OET2 EL EE Ukupno
1. ETŠ "Nikola Tesla" Beograd 11 8 8 5 32
2. ETŠ "Rade Končar" Beograd 1 2 1 4 8
3. Tehnička škola Valjevo   1     1
4. Srednja tehnička PTT škola Beograd     2   2
5. MEŠ "Goša" S.Palanka     1   1
6. ETŠ "Stari grad" Beograd       3 3
7. Tehnička škola Smederevo   2     2
8. STŠ "Mihajlo Pupin" Kula 1 1     2
9. ETŠ "Nikola Tesla" Pančevo 1 1 3 2 7
10. Tehnička škola Kikinda 1       1
11. Tehnička škola "9. maj" Bačka Palanka 1   1   2
12. ETŠ "Mihajlo Pupin" Novi Sad 2 2 1 3 8
13. ET i GŠ "Nikola Tesla" Zrenjanin   1     1
14. Tehnička škola Subotica   1     1
15. STŠ "Nikola Tesla" S.Mitrovica     2   2
16. Srednja tehnička škola Sombor       1 1
17. ESTŠ "Nikola Tesla" Kraljevo 3 2 2   7
18. ETG "Nikola Tesla" Jagodina 1   1 1 3
19. Tehnička škola Čačak   1     1
20. Prva tehnička škola Kragujevac   1     1
21. TŠ "Mileta Nikolić" Aranđelovac 1 1   1 3
22. TŠ "Jovan Žujović" Gor.Milanovac   1   1
23. Mašinsko elektrotehnička škola Kruševac     1   1
24. ETŠ "Mija Stanimirović" Niš 2   1   3
25. TŠ "Rade Metalac" Leskovac 1 1 1 2 5
26. ETŠ "Nikola Tesla" Niš 1 1 1   3
27. Tehnička škola Kladovo 1 1     2
28. Tehnička škola Pirot 1 2 2   5
29. TŠ "15. maj" Prokuplje   1 1   2
30. Tehnička škola Vranje       2 2
31. TŠ "Mihajlo Pupin" Bijeljina 1 1 1   3
Ukupno: 30 31 31 24 116

 

XVIII Republicko tamicenje elektrotehnickih škola Srbije
Program i satnica takmicenja:

Petak, 01 jun 2012. godine:

 

    Dolazak takmicara, mentora i gostiju u rezervisane objekte................................ do 1800
    Smeštaj i vecera ................................................................................................... do 2000
    Svecanost i otvaranje takmicenja u sali Doma kulture ........................................ od 2030

Subota, 02 jun 2012. godine:

 

    Dolazak takmicara, mentora i gostiju u prostorije Tehnicke škole....................... do 0900
    Sastanak nastavnika, direktora, komisija u amfiteatru.................................... 0900 – 0930
    Rasporedivanje ucenika po ucionicama.......................................................... 0930 – 0945
    Podela testova i davanje uputstava................................................................. 0945 – 1000
    Izrada testa..................................................................................................... 1000 – 1200
    Rad komisije za šifrovanje.............................................................................. 1200 – 1230
    Objavljivanje testova sa rešenjima na oglasnoj tabli....................................... 1200 – 1230
    Rad komisija za pregled testova..................................................................... 1230 – 1500
    Rad komisije za dešifrovanje.......................................................................... 1500 – 1530
    Rad komisije za obradu podataka rezultata takmicenja.................................. 1530 – 1600
    Objavljivanje privremenih rang lista............................................................... 1600 – 1615
    Podnošenje prigovora..................................................................................... 1615 – 1630
    Rad komisija za žalbe..................................................................................... 1630 – 1700
    Objavljivanje konacnih rang lista.................................................................... 1700 – 1715
    Proglašenje pobednika, urucivanje diploma, priznanja i nagrada ...... 1800 casova.
    Svecana vecera u banket sali hotela «Gali»....................................................... od 2030 .

 

VAŽNO!!!

    Od 1030 - prezentacija firme Festo GmbH u amfiteatru škole za nastavnike, direktore, goste
    Po završenom testu, u vremenu od 1230 do 1500 casova, organizovan je prevoz (3 km) i poseta Hidroelektrani «Pirot», za sve ucenike i pratioce koji nemaju obaveze u školi. Predvidena je poseta proizvodnoj hali kao i rucak za sve posetioce u restoranu hidroelektrane, a zatim je na redu poseta popularnom muzeju Ponišavlja (u objektima muzeja snimani su mnogi filmovi i serije kao što su «Ivkova slava», «Zona Zamfirova».....)
    Povratak u školu predviden je najkasnije do 1600 casova, odnosno pre objavljivanja privremenih rang lista rezultata takmicenja

 

Pirot_Izvod_iz_mape_600